Troszkę kopiuję, ale no ;)
Nie pozdrawiam ochrony hah.
Dół kotła... ulubione zdjęcie iDrawsa...
Kocioł, dokładnie któryś. Na pewno robi wrażenie.
Następny kocioł, lecz chyba troszkę zniszczony.
Główna Nastawnia, niestety już nieźle zniszczona :(
Również maszynownia, lecz od strony nastawni.
Kocioł, tak, znów kocioł.
Co tutaj mówić? Dzięki iDraws za oprowadzke po terenie
... nie będę już się powtarzał...