Opuszczony młyn/paszarnia, Lesko


Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
szymi
szymi
Miejsc jest wyburzone jedyne co zostało to gruzy, miejsce nieaktywne
martyna34544
martyna34544
Miejsce ma fajny klimacik, jednak nic tam nie zostalo. Specjalnie nie oplaca sie jechac