Silosy , Gdańsk


Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
polkadottie
polkadottie
bardzo ladnie, super fotki polecam!!
Poranaurbex
Poranaurbex
Trudno tam się dostać?
Poranaurbex
Poranaurbex
Nie widzę też na mapie tych silosów
Jakub K
Jakub K
Nie da się wejsc silosy są na terenie portu
Sturmgeschütz IV
Jak najbardziej sie da. Wejścia trzeba trochę poszukać.
tzzk05
tzzk05
nie chcesz dac info na ig? tzzk05