Właśnie zaliczyłeś/zaliczyłaś miejsce do którego się wybieram od pół roku i cały czas nie mogę dotrzeć nawet pomimo tego że Urbexy za Grodziskiem zaliczyłem
Nie polecam tam wchodzić mieszka tam jakiś bezdomny który nas straszył dodatkowo leży tam jakiś worek nie wiadomo co w nim było bardzo z niego śmierdziało możliwe że to było jakieś mięso
Nawet może być.
Uwaga pod nogi jak będzie ktoś przez okno piwniczne wchodził . Dosłownie pod nim leży jakiś czarny foliowy worek na śmieci w który niestety wdepnąłem wchodząc i w którym jest najprawdopodobniej jakieś mięso i to właśnie od tego tak właśnie śmierdzi . Nie miałem psychy sprawdzić co jest w środku a poza tym w worku aż roiło się od larw i różnych robaków . No i niesamowicie śmierdziało. Jak podeszłem bliżej to prawie zwymiotowałem .
Trzeba uważać, góra śmieci, śmierdzi zginłym ciałem (zwierzaka(?)człowieka(?)) ciężko wejść, ponieważ przez okno piwnicy. Nie polecam, zimno ciemno i śmierdzi. Ogólnie krążą legendy, że budynek jest niedokończony ponieważ mąż zabił w nim swoją żone i poszedł siedzieć.