Niedokończony budynek


Description

Budynek jest postawiony pod dach ogólnie dostępny bez ogrodzenia, z nieznanych powodów dalsza budowa została zaniechana .

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
korda
korda
Wejście bezproblemowe tylko z wejściem na piętro trzeba wejść po takiej kracie. Nic specjalnego ale jak ktoś ma blisko to czemu nie.
LoneWolf
LoneWolf
Właśnie zaliczyłeś/zaliczyłaś miejsce do którego się wybieram od pół roku i cały czas nie mogę dotrzeć nawet pomimo tego że Urbexy za Grodziskiem zaliczyłem
korda
korda
a jeśli mogę spytać czemu?
Milena Milewska
Nic ciekawego
maja stanczak
maja stanczak
Nie polecam tam wchodzić mieszka tam jakiś bezdomny który nas straszył dodatkowo leży tam jakiś worek nie wiadomo co w nim było bardzo z niego śmierdziało możliwe że to było jakieś mięso
Rutkowski Urbex
Rutkowski Urbex
Nawet może być.
Uwaga pod nogi jak będzie ktoś przez okno piwniczne wchodził . Dosłownie pod nim leży jakiś czarny foliowy worek na śmieci w który niestety wdepnąłem wchodząc i w którym jest najprawdopodobniej jakieś mięso i to właśnie od tego tak właśnie śmierdzi . Nie miałem psychy sprawdzić co jest w środku a poza tym w worku aż roiło się od larw i różnych robaków . No i niesamowicie śmierdziało. Jak podeszłem bliżej to prawie zwymiotowałem .
WiktorUrbexowy2007
Dostęp jak i wejście bezproblemowe ;) całkiem niezła ruina!
Cosiek
Cosiek
Trzeba uważać, góra śmieci, śmierdzi zginłym ciałem (zwierzaka(?)człowieka(?)) ciężko wejść, ponieważ przez okno piwnicy. Nie polecam, zimno ciemno i śmierdzi. Ogólnie krążą legendy, że budynek jest niedokończony ponieważ mąż zabił w nim swoją żone i poszedł siedzieć.