Myjnia wagonów towarowych


Description

Budynek dostępny wejście znajduje się na wysokości około dwóch metrów co oznacza że wymaga dwóch osób lub kogoś kto umie się podciągnąć. W środku całkiem dobry stan prawdopodobnie przez dostępność. Znajdziemy tam bojlery,piec,instrukcje i szafkę.

This place was changed 1 times. See change history.

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
_Julczixx_
_Julczixx_
Brak wejścia, przez szparę metalowej plachy można zobaczyć trochę magazynu w którym nic nie ma
Lampiorz
Lampiorz
Brak wejścia do środka, można sobie pospacerować po okolicy bo jest całkiem ciekawa
Przemek234
Przemek234
Obecne nie ma wejścia jest bardzo małe okienko nie ma szans żeby ktoś tam wszedł
Michal J
Michal J
Wejście wymaga trochę wspinaczki ale moim zdaniem warto w środku nie jest jakoś super zdewastowane wchodzi się od tyłu przez okno
Ziomek
Ziomek
Budynek jest dostępny od tyłu przez okno. Wejście wymaga kogoś kto umie się podciągnąć lub dwóch osób . Wchodzi się przez Wybite okno na wysokości około 2 metrów, najpierw musimy wejść na niższe okno zabezpieczone blachą potem już możemy wejść do środka. W środku całkiem dobry stan ale toalety były już używane. W środku znajdziemy bojlery i piec tak naprawdę tyle. Miejsce do zobaczenia przy okazji można połączyć z innymi kolejowymi atrakcjami obok.