Stacja kontroli pojazdów


Photo added by UrbexRzgow 11 days ago See more photos in gallery

Description

Super miejsce. Można wejść przez stróżówka od strony ulicy Heleny. Nadal leżą tam różne narzędzia. UWAGA warto uważać na sąsiadów lub na meneli. Obiekt bardzo duży bo około 5 budynków.

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
UrbexRzgow
UrbexRzgow
Byliśmy wczoraj eksploracja w końcu udana i obiekt caly zwiedzony bo w czeskiej nieielsimy wystarczająco czasu. Pod koniec gdy mieliśmy wychodzić złapali nas chyba właściciele którzy podejrzewamy że przyjeżdżają jakoś co piątek by pewnie wyganiać też bezdomnych, ogólnie mieli luz "czego tu szukacie? To do widzenia, bo to teren prywatny". Polecam miejsce naprawdę godne odwiedzenia.
Ster5
Ster5
Jak jakieś pytania to można do mnie bo mieszkam obok i to nawet ja to miejsce dodałem
idraws
idraws
śmierdzi, słaby stan techniczny ale na terenie fajny klimacik post-apo ogolnie fajny spot ale widac ze mieszkaja tam bezdomni i pelno smieci w budynkach.
SuperJonas
SuperJonas
którędy wbiliście? Stróżówka dalej zamknięta?
idraws
idraws
Strozowka od ulicy otwarta drzwi latwiutko ewentualnie brama jest rozwalona mozna sie przeczolgac pod.
SuperJonas
SuperJonas
a no dobra, ostatnio jak byłem (zeszła sobota) to stróżówka była zamknięta
Domin25
Domin25
Miejsce dosyć fajne,lecz gratowisko radzę uważać bo w głównym budynku na wyższym piętrze może mieszkać bezdomny bo okno jest zasłonięte ubraniami i bardzo śmierdzi w tym pokoju
UrbexRzgow
UrbexRzgow
bardzo fajne miejsce lecz bylismy tylko w kilku budynkach nie zwiedzilismy calego obiektu. Wejscie na dzien 01.04.2026 jest przez drzwi od budki
Julsonit
Julsonit
Udało się wejść niestety jest tam od groma śmieci w niektórych miejscach ledwo da się chodzić
Wojtek _
Wojtek _
Stan na dzień 04.09.2025 wejście przez strażówkę otwartej i lepiej się tam nierozglądać bo śmierdzi
Motorniczy
Motorniczy
No to muszę znowu się przejechać i sprawdzić.
Motorniczy
Motorniczy
Stan na dzień 07.07.2025. Zamknięte wejście przez stróżówkę, na bramie nowy łańcuch. Brak możliwości wejścia.
Decay
Decay
Mozna przeskoczyc przez mur
Motorniczy
Motorniczy
Obecnie leczę 4 złamane żebra, więc w moim przypadku to odpada. W którym miejscu najłatwie?
Decay
Decay
Od ulicy gdzie jest stróżówka, ale na tyłach jest rozerwany kawałek muru i łatwiej przez niego przejsc jednak sporo tam krzakow wiec najprzyjemniejsze wejscie to nie jest
Motorniczy
Motorniczy
Dzięki za info.
Damianix.Urbex
Damianix.Urbex
witam, najprostsze wejscie na teren przez otwarta stróżówke, pełno śmieci w jednym z budynków na piętrze oraz w samej stróżówce można spotkać bezdomnych ogólnie miejsce średnie, dość rozległy teren ale mało ciekawy jeśli komuś jest po drodze to można wpaść zobaczyć, natomiast nie warto sie fatygować z daleka
Tomek151
Tomek151
Wie ktoś jak teraz z wejsciem ???
Decay
Decay
Przez mur przeskoczyć
Marooti
Marooti
strasznie zaśmiecone. widać że ktoś nocuje w budce ochroniarza, smród niesamowity. w dalszym budynku nie da rady zwiedzić piętra bo całe obsrane. dostęp łatwy przez brame
NoProGamer
NoProGamer
Świetne miejsce, a przede wszystkim bardzo duże, nawet na 1.5h zwiedzania jeśli ktoś się nie śpieszy, w dodatku łatwo dostępne. Radzę uważać na squatterów.
Decay
Decay
Spoko miejsce, brama zamknieta wiec trzeba sie wspiąć przez mur z porzodu budynku
Ster5
Ster5
Można też przez otwartą stróżówkę