Opuszczony od prawdopodobnie 25 lat domek letniskowy otoczony lasem.
Drzwi otwarte, aby wejsc na teren nalezy przeskoczyc przez bramę co nie jest wcale trudne poniewaz jest zbudowana jak drabinka :P W środku całe wyposażenie. Jest też piwniczka ale pusta i mala.
This place was changed 1 times. See change history.