Niedokończony blok


Description

Niedokończony blok sprzed około 14 lat. Na parterze nie działająca czujka ruchu i nie działający alarm no chyba, że jest cichy, ale nie wiem. Jednakże jest działająca jedna na drugim piętrze i poprostu zapisuje kto i kiedy był. Ładne widoki z dachu na Warszawę. Wejście najlepiej od przodu bo brama otworzona jest XD

This place was changed 2 times. See change history.

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
babytopiq
babytopiq
Kto tam krzesło postawił co jest
RozpruwaczPraski
RozpruwaczPraski
Wejscie banalne proste ale w srodku są czujki i kamery

Jakieś 2 biedne dziewczynki też chciały wejść i ale powiedzialy ze sie baly bo w środku czujka jest. Mimo to weszłem bo jestem debilem. Ogólnie jak sie wchodzi to też trzeba szybko wychodzić :P
tung_tung_tung_sahur
Powiem tak, alarm rzeczywiście działa, ale to nic. Alarm solida fake, czujka na parterze fake, ale za to jest czujka na drugim piętrze, która już nie jest fake. Zapisuje kto i kiedy wszedł. Ale nie jest głośna, z tamtąd nie martwcie się na temat właściciela bo z kolegą wszystko dwa razy zobaczyiliśmy i nawet chwile przed tym staliśmy.
adii.28urbx
adii.28urbx
Bylem wczoraj i niestety nie da rady juz wejsc, zamontowali nowe blachy i kamery, jest napisane ze niby juwentus tego pilnuje wiec uwazam ze nie warto
babytopiq
babytopiq
chb cie widzialam :')
UrbeQX
UrbeQX
Jakie kamery jak tam kamer nie ma
blaz
blaz
Jak sytuacja?
UrbeQX
UrbeQX
Wczoraj było otwarta ta brama z blachy na jakiś czas, ale poźniej zamknęli.
UrbeQX
UrbeQX
Wejście tak jak w opisie.
babytopiq
babytopiq
Chce ktos sie wybrac? ig: bbtopiq
Wiktoria Leska
Wiktoria Leska
moge ja
UrbeQX
UrbeQX
Jak weszlaś?
tung_tung_tung_sahur
Uwaga dwie czujki. Jedna z tyłu, która może być połączona do światełka. Jeden alarm (nie wiem czy solida czy straszak) z przodu.