Porzucony Trabant


Description

Auto stoi tam od conajmniej 2011r, wcześniej stała koło niego inna osobówka. Dojście przez rozwalony płot, najlepiej przyjść w niedziele (najmniejszy ruch na ulicy). Niestety, ostatnio zaczął ktoś malować po tym aucie, więc wkrótce pewnie nie bedzie już wyglądać tak pięknie. Warto również uważać, w środku prawdopodobnie jest gniazdo owadów - lata ich koło tego wraku ogrom.

This place was changed 3 times. See change history.

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
UrbexRzgow
UrbexRzgow
Fajne autko, drzwi zamknięte niestety też na obiekcie śmierdzi nieżywym ptakiem na wejściu, a co do wejścia to banalne po prostu przez skrzywiony płot.
SuperJonas
SuperJonas
widze że dokładnie obszedłeś auto, zauważyłeś może czy ma rejestracje?
UrbexRzgow
UrbexRzgow
Niestety nie widzialem ale raczej też nie ma. Też z przodu nie zobaczyłem bo nie chciało mi się chodzić po tych krzakach