Na terenie znajduje się szklarnia z kotłownią, duża rozpadająca się stodoła oraz budynek a'la mieszkalny z przybudówką. Wejście przez otwartą bramę od ul. Bugaj
Budynki ewidentnie stoją, widać z ulicy. Brama jednak zamknięta. Trochę przypał skakać przez nią bo to dosyć ruchliwa ulica. Obok jest płatny parking, ale nie ma z niego przejścia na ten teren. Ale jak ktoś odważny to raczej śmiało moze wchodzić