Opuszczony domek niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego...
Dupy nie urywa, ale serio, jest dobrze zachowany. W środku dużo wyposażenia: telewizory, głośniki, naczynia itp. Obiekt został najprawdopodobniej opuszczony w okolicach 2012/2013 roku.
Miejsce jest mało znane – latem przejeżdżam obok niego prawie codziennie i przez dobre 10 lat nic się tam nie zmieniło. Wejście banalne: przez uchyloną bramę lub wyrwaną siatkę.