Obiekt sklada sie z domu i dwoch stodol. W domu duzo rzeczy sie zachowalo, w jednej ze stodol tez ale w drugiej nie bylismy przez krzaki otaczajace caly obiekt.
Witam, do zajrzenia do tego obiektu skusiło mnie wnętrze i powiem szczerze, że nie żałuje. Wejście na teren przez otwartą bramę bezproblemowe, teren mocno porośnięty roślinnością, ale jak odpowiednio się ubierze to idzie się przebić. Najciekawszy część obiektu to oczywiście domek, w środku mnóstwo wyposażenia i pozostałości po dawnych lokatorach. Stawiam, iż gospodarstwo zostało opuszcone około dekadę temu, wskazuje na to kalendarz. Podsumowując polecam odwiedzić, jeśli ma się w miarę niedaleko.