Niedokończony, opuszczony dom (pustostan). Na teren można dostać się przez wygięte w stronę ogrodzenia drzewo (drugie zdjęcie). Cały teren jest mocno zarośnięty.
W środku znajdują się drewniane schodki/drabinka prowadzące na piętro. Konstrukcja jest bardzo niestabilna, mocno się chwieje i sprawia wrażenie, jakby mogła się zawalić pod obciążeniem. Więc nmie polecam wchodzić na piętro, ale pewnie też jest tam pusto
W budynku od czasu do czasu przesiadują dzieciaki.
This place was changed 1 times. See change history.