Opuszczona Cegielnia, Gorlice


Hazards

security icon
Protected location
Częste patrole policji
Added by Hanuu 1 year ago
fall icon
High risk of falling from height
Cały budynek się wali, a drugie piętro jest bardzo niestabline
Added by Hanuu 1 year ago

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
urbex_krakuf
urbex_krakuf
Łatwe wejście, trzeba przejść pod główną bramą, oprócz bramy cegielnia nie jest w ogóle zabezpieczona. Stan techniczny nie jest najlepszy, w niektórych miejscach wali się dach i jest dużo dziur w podłodze, zostały tylko jakieś pojedyncze stare maszyny, ale mimo to miejsce jest bardzo klimatyczne, takie "decay beauty". Można wejść na dach przez dziury w suficie.
Michal J
Michal J
Ruinka ale z klimatem taki owintar z Tarnowa jechać specjalnie nie ale wstąpić gdy nie ma się niczego innego już tak wejście bezproblemowe
Hanuu
Hanuu
Jeżeli ktoś chce to zwiedzić to zalecam zrobić to w miarę szybko bo w najbliższym czasie miejsce zapewnie zniknie z mapy. Ja wkrótce idę na ostatnią wizytę w to miejsce jako udokumentowanie go przed wyburzeniem.
https://gorlice24.pl/pl/19_wiadomosci-z-regionu/710_gorlice/34294_jest-plan-na-tereny-po-dawnej-cegielni-radni-przeglosowali-zmiany-.html