Obiekt zabezpieczony. Dziury w ogrodzeniu załatane, ale jedną przeoczono i można wejść na teren. Pałac okamerowany, czujki ruchu działające. Brak możliwości wejścia do środka.
Miejsce popada w ruine. Stropy drewniane juz się zawaliły. Brak możliwości wejścia na piętra. Szkoda piękne miejsce. Poznałem jego historie i niestety z błachych powodów niedługo samoczynnie ulegnie zawaleniu.