Byłem dzisiaj, wejście bezproblemowe przez otwarte drzwi od głównej strony fortu, później można go obejść i przejść do kolejnych kondygnacji. Idzie się tam pogubić, bo fort jest naprawdę duzy. Jest też pusty w środku, poza jakimiś toaletami, beczkami itp. Ale nawet dla samego rozmiaru warto. Brak ochrony czy kamer, nawet na tygodniu nie powinno być problemu bo okolica dość spokojna.
Hejka!! Byłam dzisiaj że znajomymi około godziny 16 30. Nie zwiedziliśmy nawet ¼ tego obiektu ponieważ podczas schodzenia takim długim korytarzem (podesle foty) usłyszeliśmy taki odgłos kurde nie wiem jakby ktoś rzygal? Odkaszliwal? Nie wiem ale odrazu zaczęliśmy uciekać. Nie widzielismy kto to, ale chciałam się tym podzielić i uważajcie!
BTW jakoś około 17 20 jak już wysliszmy stamtąd i siedzieliśmy trochę dalej widzieliśmy przejeżdżającą policję która najprawdopodobniej podjechała tam. TAKZE UWAZAJCIE!! Ale generalnie zajebista miejscowa
Bardzo ciekawe i klimatyczne miejsce fort bardzo rozległy i nie jest tak zdewastowany jak Fort 50 Prokocim do większości pomieszczeń można wejść jedynie od strony drogi fort jest zamknięty.