Opuszczony szpital psychiatryczny


Photo added by Rifto 1 year ago

Description

Przed II wojną światową w obiekcie utworzone zostało sanatorium przeciwgruźlicze, które funkcjonowało przez kilkadziesiąt lat, a od 2002 do 2015 roku znajdował się tam szpital psychiatryczny.  Obiekt jest piękny i wart zobaczenia. Położony jest wśród lasów tzww Góry Chełmskiej w Koszalinie. Można tam dojść pieszo od strony lasu lub podjechać pod bramę główną ul. Słoneczną. Niestety nie jest łatwo wejść do środa. Jest to wręcz niemożliwe. Wszędzie są czujki i kamery. Jednakże samo obejrzenie go z zewnątrz daje sporo frajdy. 

Hazards

security icon
Protected location
Ochroniarz przebywa codziennie na terenie obiektu. Porusza się szarym autem a w nocy palą się światła
Added by Rifto 1 year ago

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
Mlody_urbexowicz
Mlody_urbexowicz
A jest tak teraz jakieś wejście do środka?
Riftzone
Riftzone
Wszystko to jakiś żart kamer nie ma wszystko to czujniki ochroniarz przyjeżdża raz do roku wejść można od strony drogi jak się wjeżdża na główną bramę 1 czujka biała nie działa
Mlody_urbexowicz
Mlody_urbexowicz
Jak ja bylem to uruchomił się alarm i trzeba bylo uciekac
Rifto
Rifto
Na terenie znajduje się dużo kamer obrotowych oraz czujników. Ochroniarz regularnie przebywa na ternie i jeździ szarym autem. Zauważyłem, że można wejść na teren z dwóch stron od zachodniej, przez coś, co przypomina poniemiecką budę, lub od tyłu, gdzie jest rozwalona brama. Z lotu drona widziałem też jeden budynek, który nie był w zbyt dobrym stanie i może udałoby się tam wejść.