opuszczony pałac


Description

były dom pomocy społecznej

Hazards

security icon
Protected location
Jakiś stary dziad wyłania zwiedzających i wzywa policję
Added by Lampiorz 16 days ago

Comments

You need to be logged in, To add a new comment.
sergiej
sergiej
teraz tam jest aktualne wejście i jak z tym dziadkiem
Teren_Prywatny_TV
Byliśmy w styczniu jak jeszcze ochrony nie było, miejsce super ale w środku pusto, kilka żyrandoli i ozdobnych elementów na ścianach, toalety z ładnymi kafelkami, w kotłowni duży piec, na strychu miejsce do przesiadówek oraz prowizoryczne wejście na dach. W środku była też blacha którą naprawili dziure po tym jak ktoś miedziuche z dachu podj*bał
Lampiorz
Lampiorz
Dużo tego dachu ukradli?
Teren_Prywatny_TV
dosyć spory kawałek wzieli jak by tego właściciel nie załatał to za pare lat by była ruina
Lampiorz
Lampiorz
Byłem dzisiaj, wejście do obiektu przez małe okienko na wysokości na terenie jakieś fotopuapki i co 10 minut patrol robi ochroniarz wzywający policję w budynku alarm (włączył jak pierwszy raz próbowałem wejść) słychać go na całą miejscowość. Budynek prezentuję się świetnie ale nie da się go obecnie eksplorować
Teren_Prywatny_TV
ciekawe czy da sie go przekupic
Lampiorz
Lampiorz
Jak mnie z tamtąd wywalał to nie chciał mi na żadne pytanie odpowiedzieć
Teren_Prywatny_TV
Teren_Prywatny_TV
Mieliśmy się tu wybrać żeby obczaić miejsce ale jak zwykle kabany musiały coś odjebać... https://radiokielce.pl/1322890/wlamanie-do-zabytkowego-palacu-sprawcy-juz-ujeci/
Mardart PL
Mardart PL
Witam wie ktoś jak jest teraz?
Teren_Prywatny_TV
byłem niedawno brak wejścia, okna zabite