Byliśmy w styczniu jak jeszcze ochrony nie było, miejsce super ale w środku pusto, kilka żyrandoli i ozdobnych elementów na ścianach, toalety z ładnymi kafelkami, w kotłowni duży piec, na strychu miejsce do przesiadówek oraz prowizoryczne wejście na dach. W środku była też blacha którą naprawili dziure po tym jak ktoś miedziuche z dachu podj*bał
Byłem dzisiaj, wejście do obiektu przez małe okienko na wysokości na terenie jakieś fotopuapki i co 10 minut patrol robi ochroniarz wzywający policję w budynku alarm (włączył jak pierwszy raz próbowałem wejść) słychać go na całą miejscowość. Budynek prezentuję się świetnie ale nie da się go obecnie eksplorować
Mieliśmy się tu wybrać żeby obczaić miejsce ale jak zwykle kabany musiały coś odjebać... https://radiokielce.pl/1322890/wlamanie-do-zabytkowego-palacu-sprawcy-juz-ujeci/