Lampiorz
Dołączył(a) miesiąc temu
Ostatnie logowanie 3 godziny temu
Mam na imię Hubert i od 2016 roku eksploruję opuszczone miejsca, nie dewastuje i nie kradne, po prostu łażę sobie po opuszczonych miejscówkach i czasami jak mi się bardzo zachce to zrobię jakieś zdjęcie ;) Najbardziej lubię eksplorować domki letniskowe zatrzymane w czasach PRL-u które nie są zdewastowane