Dwór w Radzanowie


Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Andzej_114
Andzej_114
Powiem tak oficjalnie wejścia tam nie ma teren prywatny :D istnieje wejscie od strony zalewu .... ale troche trzeba się poszarpać i da radę miejsce zaniedbane trzeba uważać na ten dom obok bo czasem może was przegonić
Teren_Prywatny_TV
Dwór fajny, w środku pusto. Obok jest zamieszkały dom
tgchan
tgchan
Nie ma wejsca na posesje. Jest brama, ktora dosyc latwo przeskoczyc, ale pajeczyny, komare + inne latajace robale w kolo srednio zachecaja na dalsza wedrowke przez dzungle... Przez brama sliskie bloto, mech i duza ilosc gigantycznych slimakow./
człowiek znad nidy
JAK DOSTAĆ SIĘ DO ŚRODKA