Budynek najprawdopodobniej biurowy i magazyn należą do opuszczonej z powodu długów przedsiębiostwa PRODSTAN produkującego silosy. Za magazynem jest brama za którą jest jakieś złomowisko i stoją tam trzy podniszczone koparki, jedna nowa druga stara a trzecia to jest BIOHAZARD bo kanapki zgniły i zaczynają wypuszczać gazy XDD, nawet benzyna tam jest XD. Dostęp scieżką leśną os strony ulicy Liliowej, lecz można też przez turystyczną iść, lecz nie polecam bo HETMAN potrafi kogoś wywalić, też na samym złomowisku ostatnia pojawiły się nowa koparki, więc mogą tam przychodzić ludzie wywalać złom itd. Prodsan zaczął być remontowany. Sprawnie to idzie bo główny budynek w 95% wyczyszczony już.
This place was changed 6 times. See change history.