Fabryka silosów PRODSAN


Opis

Budynek najprawdopodobniej biurowy i magazyn należą do opuszczonej z powodu długów przedsiębiostwa PRODSTAN produkującego silosy. Za magazynem jest brama za którą jest jakieś złomowisko i stoją tam trzy podniszczone koparki, jedna nowa druga stara a trzecia to jest BIOHAZARD bo kanapki zgniły i zaczynają wypuszczać gazy XDD, nawet benzyna tam jest XD. Dostęp scieżką leśną os strony ulicy Liliowej, lecz można też przez turystyczną iść, lecz nie polecam bo HETMAN potrafi kogoś wywalić, też na samym złomowisku ostatnia pojawiły się nowa koparki, więc mogą tam przychodzić ludzie wywalać złom itd. Prodsan zaczął być remontowany. Sprawnie to idzie bo główny budynek w 95% wyczyszczony już.

To miejsce było zmieniane 6 razy. Zobacz historię zmian.

Zagrożenia

cctv icon
Miejsce monitorowane
Dali kamery już...
Dodał tung_tung_tung_sahur miesiąc temu
security icon
Miejsce chronione
Hetman zaczyna się interesować byłem dzisiaj (22.12.2025) i mnie pogonili. Radzę się pospieszyć.
Dodał tung_tung_tung_sahur 6 miesięcy temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
UrbeQX
UrbeQX
Aktualizacja na 22.05.2026. Cały obiekt podlega obecnie remontowi, lecz jest on przeprowadzany prymitywnie, więc trochę to zajmie. Została zamontowana kamera na hali, która w zasadzie nie działa, albo jest atrapą. Teren wyczyszczony z zarośli, dla chętnych do odwiedzenia wciąż dostępny.
tung_tung_tung_sahur
zaczynają czyścić☹️ RIP PRODSAN
tung_tung_tung_sahur
tung_tung_tung_sahur
Tak z miesiąc temu było pare smutnych panow i wchodzilo do budynkow, gadali o tym jak okameruja i zadeskuja wszystko a pozniej posprzataja.
tung_tung_tung_sahur
tung_tung_tung_sahur
Załatali wejście na złomowisko, można przeskakiwać płot ale jest jeszcze małe wejście przy jeziorku (sprawdzcie mape)
Franiak urban
Franiak urban
Totalna ruina
tung_tung_tung_sahur
tung_tung_tung_sahur
Dużo dokumentów.