małe trochę jest korytarz z dwoma skrętami i potem przez wodę. niby coś tam było zasypane dalej przejście jak byłem chyba rok temu ale teraz nie wiem czy ktoś trochę nie okopał przejścia czy coś
Postawili bramke która jest zamknięta na kłódkę więc jak dla mnie nie aktywne bo nie widziałem żadnego innego wejścia no chyba że kiedyś ktoś przyjdzie i zastanie rozwaloną kłódkę. Załączam też zdjęcia wejścia.