Porzucony samochód na terenie Anilany w Łodzi.
Nic ciekawego, zniszczony samochód z ładnym graffiti na drzwiach. Można sobie usiąść w środku i pobawić się, lecz jestem pewny że zaniedługo go nie będzie.