Jak znajde zdjęcia to wstawie, budynek zamknięty na 4 spusty. Jest drabinka na daszek nad stacją, ale widoków nie ma.
Hazards
Protected location
Miejsce nie jest chronione tylko jak się wchodzi na dach lub jesteście obok to trzeba uważać na nowego ochraniarza bo żółtym vanem jeździ i pilnuje teren anilany i przejeżdża obok stacji.
Fajne bardzo miejsce tylko nie chodźcie przez nowego ochroniarza bo w dniu 31.05.2026 jak przechodziliśmy obok laboratorium anilany zaczą jechać za nami i zatrzymał się obok oczyszczalni czekał aż pójdziemy skręcimy w stronę stacji zaczekał 3 min i pojechał tam za stacje tylko trzeba uważać żeby nie zauwarzył was lub stacji