Opuszczony serwis komputerowy/biurowiec, wejście przez plac na który wchodzi się od sąsiadującej fabryki hentschela. Sporo mebli i wyposażenia ale miejsce ruina.
Spoko spot. Wejście banalne, przez ogromną dziure w płocie przy fabryce obok a potem przez otwarte okno lub dzwi przykryte płytą osb. Z kamerami nie było żadnego problemu. Spot całkiem zdemolowany, komputery na zdjęciach kompletnie rozebrane, wszędzie walają się meble i śmieci. Spotkaliśmy bezdomnego ale był miły. Należy uważać, bo na niektórych piętrach jest pleśń.
Byliśmy 04/06/2026. Miejsce ciekawe, opuszczone stosunkowo niedawno (wnioskuję, że 2018 rok). Niektóre pokoje względnie dobrze zachowane. Szkoda, że ludzie bezsensownie niszczą, czy wybijają okna, bo budynek tak to byłby w bardzo spoko stanie biorąc pod uwagę kiedy został opuszczony. Ciekawym aspektem jest wielka ilość pieczątek. Teoretycznie według informacji w necie był tam kiedyś serwis komputerowy, ale nic po nim nie zostało. Ze względu na pieczątki stwierdziłbym, że może była tam kiedyś też drukarnia (no i wielka drukarka na to wskazuje). Warto uważać bo jest kilka kamer, nie wiem czy działają, ale wyglądają na nowe. W budyneczku z luksferami, który się mija idąc od fabryki H. do biurowca na pewno dalej jest prąd, bo jest światło na czujkę.