Chodzę bardzo aktywnie na eksplorację od ponad 2 lat. Uwielbiam architekturę i w zasadzie wszystko. Jak coś to zapraszam dm💪 brak szacunku dla wandalizmu
Chodzę bardzo aktywnie na eksplorację od ponad 2 lat. Uwielbiam architekturę i w zasadzie wszystko. Jak coś to zapraszam dm💪 brak szacunku dla wandalizmu