Dawny magazyn kolejowy. Teoretycznie od ponad 10 lat przeznaczony do rozbiórki w związku z budową tunelu kolejowego, jednakże wciąż stoi. Okna od strony ul. Wysokiej zamurowane, a od "tyłu" (względem Al. Rodziny Grohmanów) zabite płytami, jednakże w jednym miejscu jest mała dziura, przez którą pewnie da się wejść (zdjęcie środka zrobione przez nią). Na niektórych mapach zaznaczone jako teren pod inwestycje, więc pewnie w najbliższych latach staną tam bloki tak jak wszędzie naokoło.