Przedwojenna kamienica bez grafitti. Przez cały czas "opuszczenia" mieszkali tak menele i bezdomni. 1 czerwca rozpoczęła się rozbiórka budynku. Na ten moment (3.06.26) zostały już wyjęte okna i są wyrzucane rzeczy ze środka. Jak ktoś chce to zobaczyć to polecam jak najszybciej najlepiej w niedziele lub Boże ciało, jak nie będzie robotników.