Przedwojenna kamienica


Zdjęcie dodane przez UrbeQX 20 dni temu

Opis

Przedwojenna kamienica bez grafitti. Przez cały czas "opuszczenia" mieszkali tak menele i bezdomni. 1 czerwca rozpoczęła się rozbiórka budynku. Na ten moment (3.06.26) zostały już wyjęte okna i są wyrzucane rzeczy ze środka. Jak ktoś chce to zobaczyć to polecam jak najszybciej najlepiej w niedziele lub Boże ciało, jak nie będzie robotników. 

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
RozpruwaczPraski
RozpruwaczPraski
Robole pilnują ale po takiej 18 nie
tung_tung_tung_sahur
Polecam wyrzucić Pana urbreqx
Pozdrawiam, Atom.
anipolmaster
anipolmaster
a czemu tak?
tung_tung_tung_sahur
To jest żart kukurydziana kuleczko, urbeqx to mój soulmate🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺🐺
babytopiq
babytopiq
zmien pluga