Moje fotki z kilku wypadów i wycieczek do Łódzkiej legendy czyli EC-2. pozdrawiam ochrone ;)
Zsyp do węgla Kotła K-4 a w tle Kocioł K-5
Środek południowej Chłodni Kominowej
Pulpit sterowniczy turbinami i generatorami w Nastawni Elektrycznej
Połowicznie zburzona hala Kotłowni, w tle kocioł K-5
Korytarz Tasmociagu do węgla.
wycznowiec na kotle parowym joł
Dach Maszynowni w Elektrociepłowni
Hala Maszynowni - Kiedyś stało tu 7 Turbin z generatorami produkującymi energie elektryczną o łącznej mocy 87MW.
Mierniki Pulpitu Sterowniczego - na dzien dzisiejszy wiekszosc jest rozkradziona.
lezenie na wygodnym pulpicie
Poludniowa Chlodnia Kominowa
EC-2 z Zewnatrz przed rozpoczeciem robot rozbiorkowych - teren wygladal post apokaliptycznie.
Więcej ruin rozdzielni i trafo.