Motoryzacja na urbexie i nie tylko :)
Są tu zdjęcia aut na urbexie, porzuconych lub po prostu zapomnianych
Honda pod opuszczonym hotelem robotniczym
Porzucona skoda pod mostem
Mercedes pod tym samym mostem
I też peugeot z pod mostu
Seat w opuszczonym PGR-że
Stodoła z drugim seatem w PGR
Mercedes z otwartymi drzwiami na osiedlowym parkingu
Food trucki na cyrkowym cmentarzysku food trucków
Polonez truck catalizator
Temu truckowi się nie poszczęściło :(
Ford w wersji van na podwórku nie daleko mojej babci
Taki nowy całkiem ten Fiat
To był mój 126p przed renowacją