Dlaczego nieaktywne? oczywiście że aktywne. Po prostu na halach zamontowane są kamery straży miejskiej ze względu na kilka makabrycznych wypadków w tym miejscu.
Od kiedy tam są kamery? Byłem tam z synem w celach fotograficznych 9 sieprnia 2025, byliśmy tam chyba z dobrą godzinę i cisza, a kamer w sumie nigdzie nie widziałem chyba, że nie patrzyłem tam gdzie trzeba.