Opuszczony budynek z kominem.


Zdjęcie dodane przez Marcelurbex rok temu

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
fish
fish
jest wejście, trzeba wejść przez tunel z bloku obok i jest przejście pod płotem. Trzeba przejść po nie aktywnym torze (jak ktoś pyta to jesteś fotografem pociągów czy coś) i jest dosyć duża dziura w płocie od tyłu budynku. Trzeba dachem wejść do pierwszej części budynku. aby wejść do biura trzeba okno rozbić. Brakuje niestety wejście do innych części budynku (w tym escape room) no chyba że usuniesz jak9ś kłódkę
Mlody_urbexowicz
Mlody_urbexowicz
A ile mniej więcej można zwiedzić tego budynku jak się wejdzie tym dachem?
fish
fish
jest dużo do zwiedzenia ale było by 3 razy więcej gdyby nie kłódki
Marcin Krulikowski
Marcin Krulikowski
Jest wejście
młodyurbexowiczYT
młodyurbexowiczYT
Gdzie ?
Marcelurbex
Marcelurbex
Nie ma wejścia.
Mlody_urbexowicz
Mlody_urbexowicz
Jest