Ośrodek kolonijny Politechniki Śląskiej


Opis

Opuszczony ośrodek kolonijny. Kilka możliwości wejścia. Okna otwarte. Ślady pobytu bezdomnych. Brak

kamer i ochrony 

To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Poranaurbex
Poranaurbex
Są tam dalej jakieś rzeczy?
kaioken96
kaioken96
Uwaga na bezdomnych, na poddaszu jest ich cała grupa, mają tam swoje koja i przestrzeń którą użytkują. Budynek w środku bez rewelacji
Wisienkaa
Wisienkaa
bezdomni tam mieszkają