Opuszczony biurowiec w idealnym stanie.


Opis

Opuszczony biurowiec w stanie idealnym przez okna widać doniczki komputery i papiery wszystko niestety pozamykane drzwi są stalowe a okna dośc wysokie trzeba poczekać aż ktoś wybiję szybę obok opuszczona fabryka.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Biezkopt
Biezkopt
jakiś update odnośnie wejścia, czy dalej liczyć na innych żeby wybili okna i rozwalili wszystko w środku?