Opuszczony Dom


Opis

Opuszczony dom, wejscie trudne bo przez wybite okno na wysokosci 2 metrow trzeba sie podciagnac i uwazac zeby sie nie pociac ostrymi odstajacymi odlamkami okna. W środku raczej pustki ale coś może być nie wiadomo.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Damianix.Urbex
Damianix.Urbex
Wejście do domu nadal trudne, po za tym nic ciekawego tam nie znajdziecie