Opuszczone gospodarstwo


Opis

Opuszczone gospodarstwo

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Paranormal_Search
Fajna miejscówka, można powiedzieć, że na uboczu,dostęp łatwy,można wpaść przy okazji
Odkrywca_Urbexu
Odkrywca_Urbexu
Spoko, mimo że widać, że już było tam trochę wandali i złodziei, ale i tak warto. Co prawda tej figurki kury już nie ma, ale jak ktoś mieszka w okolicy Łodzi, to czemu nie.