Domek


Opis

Mały drewniany domek nawet dobrze zachowany ale jakoś bardzo ciekawych rzeczy tam nie ma.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Urbexowy pogromca mamusiek
Dostęp bardzo łatwy gdyż drzwi od domu są otwarte. Obiekt nie jest zbytnio ciekawy bo jest to mały dwu pokojowy domek nie posiadający nawet łazienki aczkolwiek w środku zachowało się trochę rzeczy. Dom został opuszczony prawdopodobnie w 2003 roku ponieważ na drzwiach widnieje napis K+M+B 2003 co może oznaczać opuszczenie go właśnie w tym roku. Mieszkała tam prawdopodobnie osoba bardzo religijna ponieważ w domu można natknąć się na liczne krzyże i obrazy przedstawiające papieża. Miejsce specjalnie nie porywa ale jak ma ktoś blisko to można zobaczyć