huta szkła


Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
UrbexToday
UrbexToday
Warto jecha z daleka?
_Julczixx_
_Julczixx_
Wejście przez drabinę i później przez dach następnie wąskim murem do drabiny , dach zostawia dużo do życzenia jeden zły krok i można spaść kilka metrów w dół , zostało kilka rzeczy
Gerwazeusz
Gerwazeusz
ogólnie wejście łatwe, przez płot i później przez dach, ale radzę uważać, bo z jednej strony sąsiedzi mają psa który bywa agresywny