Opuszczony budynek wielofunkcyjny, Łódź

To miejsce ma ukryte koordynaty (łódzkie)

Uploader oznaczył je jako "tylko na prośbę". Koordynaty są szyfrowane w bazie algorytmem AES-256 - nawet moderacja nie ma do nich dostępu. Aby je zobaczyć wyślij prośbę o dostęp - w razie akceptacji otrzymasz email z jednorazowym linkiem do koordynatów, który zadziała wyłącznie po zalogowaniu na Twoje konto.


Zdjęcie dodane przez Anet 4 dni temu Zobacz więcej zdjęć w galerii

Opis

Opuszczony budynek wielofunkcyjny w Łodzi.

W budynku na parterze znajdowały się sklepy z łazienkami oraz pokoje biurowe, na drugim piętrze znajdował się figloraj (figloraj dostępny z jednej klatki schodowej, a z drugiej recepcja figloraju), a na pozostałych piętrach były jakieś sklepy, teraz są puste hale. Wejście na dach łatwe, a widoki z dachu najlepsze.

Zagrożenia

dog icon
Agresywne zwierzę
Agresywne ptaki na ostatnim piętrze
Dodał gmis54 urbex miesiąc temu
poison icon
Niebezpieczne materiały
W budynku jest prąd a niektóre wiązki zostały uszkodzone przez wandali, zalecam nie dotykać żadnych kabli
Dodał _inc0gnit0 miesiąc temu
cctv icon
Miejsce monitorowane
Według jednego pracownika którego spotkałem na terenie, w środku został zamontowany alarm
Dodał _inc0gnit0 miesiąc temu
lock icon
Zablokowane wejście
Brak wejścia, wszystko zabite płytami OSB
Dodał _inc0gnit0 miesiąc temu

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
_inc0gnit0
_inc0gnit0
Wbita niby jest, ale trzeba się trochę pogimnastykować.
Anet
Anet
Wejście na plac proste, do budynku teoretycznie też jest, ale to już nie dla mnie takie wygibaski, trzeba by się wspinać przez okno
_inc0gnit0
_inc0gnit0
Chyba będą to rozbierać, i tak podobno ma tam powstać nowe osiedle. Zabrali takiego Golfika zza budynku. Chyba będą to wyburzać. + jest już wbita.
gmis54 urbex
gmis54 urbex
Szkoda by było, mieli to rewitalizować a jak narazie stoi opuszczone.
xcanunotplz
xcanunotplz
Auto zabrali, ale nie ze względu na jakieś wyburzenia. To jest normalne, że jak ktoś zgłosi to miasto zabiera wraki. Póki co to osiedle będą budować raczej obok.
xcanunotplz
xcanunotplz
24/05/26
Brak wejścia, drzwi zabarykadowane płytą. Myślę, że jest to kwestia czasu aż ktoś to rozwali (chętnie się dowiem jakby tak się wydarzyło). 0 oznak nowego alarmu, to co wisi to raczej stare i związane z haftami, które były w lokalu na przodzie (aktualnie też opuszczone, mimo, że w środku dość nowe, to ktoś zdecydowanie tam koczuje). Brak kamer, na które wskazują napisy. Strzelam, że kwestia czasu aż budynek w ogóle zostanie wyburzony biorąc pod uwagę, że obok będzie się budowało osiedle.
WH2DZ
WH2DZ
Na terenie byl pozar 8 maja, niestety nie wiem gdzie dokladnie. Wiem tyle ze samochod byl caly w oleju
_inc0gnit0
_inc0gnit0
Ten samochód to długo nie pożyje
_inc0gnit0
_inc0gnit0
Figloraj comeback