Opuszczony ośrodek wypoczynkowy w idealnym stanie. Byłem tam 23 razy i nigdy nikogo nie spotkałem. Mimo wojskowych tablic zakaz wstępu na teren wchodzimy przez płot lub otwartą furkę od tyłu. Do budynków drzwi otwarte. Polecam i zapraszam. A i jak coś to jest na granicy Mazowsza i Mazur. Ten Urbex jest dla mnie bardzo ważny z powodów osobistych więc miejcie to na uwadze gdy prosicie o koordynaty.