Szkoła zamknięta w 2025 roku ze względu na złe warunki panujące w budynku.
Wejście jest tematem nieznanym, z powodu że nie miałam okazji jeszcze jej zwiedzić, aczkolwiek znalazłam jedną galerię na internecie prezentujące miejsce w bardzo dobrym stanie.