Pustostan


Zdjęcie dodane przez Hanuu 23 dni temu

Opis

Wejście przez otwarte okno

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.
Kamil urbex
Kamil urbex
Siema wie ktoś czy da rade wejsc do srodka?
Hanuu
Hanuu
Okno jest otwarte