Opuszczona zabudowa z XIV w.


Opis

Na terenie znajdują się opuszczone domki i stodoła, jest też opuszczony młyn. Ujście rzeki zostało spiętrzone już w XIV w. Bardzo ciekawe miejsce warte odwiedzenia.

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.

Brak komentarzy.