Opuszczony dom ukryty w gąszczu drzew i krzewów.
Wejście z tyłu przez piwnice. W środku o dziwo ostało się sporo ciekawych rzeczy.
Budynek posiada piwnice, piętro i poddasze. Na piętrze radzę uważać, gdzie robi się krok i stawia stope, ponieważ podłoga jakby to ładnie ująć jest w nie najlepszym stanie ( to znaczy w każdej chwili grozi zawaleniem ).
Podsumowując jeśli ktoś z okolicy, to można zajrzeć, chociażby ze względu na niektóre interesujące rzeczy o których wspomniałem wcześniej, natomiast wiadomo, iż przyjeżdżanie z daleka się nie opłaca:)
To miejsce było zmieniane 1 razy. Zobacz historię zmian.