Stok ten znany jako kartasiówka długo działał lecz cala działalność na tym terenie się zamknęła bo nie opłacało się prowadzić kiedy w ubiegłych latach były słabe zimy. Ps: dodam więcej zdjęć jak uda mi się porobić lepsze
Brak komentarzy.