Jest to opuszczone Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji, ale nie jestem pewien, które zostało opuszone najprawdopodobniej w 2012 roku. Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych informacji o tym obiekcie. Do środka można dostać się przez główne wejście od strony parkingu innego czynnego zakładu.