Opuszczona baza ogrodowa


Zdjęcie dodane przez marec 8 godzin temu

Opis

Lokacja spoko lecz nic nie ma do zwiedzania, wszystko zabetonowane. Grafitii z Legią to najwięcej co da się tam zobaczyć. Wejście przez załamany płot, nie warto 

m&a

Komentarze

Musisz być Zalogowany, Aby dodać nowy komentarz.

Brak komentarzy.